• Wpisów: 1
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 14:46
  • Licznik odwiedzin: 997 / 1635 dni
 
learachel
 
Rachel Berry to bohaterka Glee. Jej pełne imię brzmi Rachel Barbra Berry. Była jedną z pierwszych członków chóru New Directions. Jej ulubionym kolorem jest różowy. Gdy się podpisuje, stawia gwiazdkę, bo, jak przyznała na początku filmu, to jej metafora, a metafory są ludziom potrzebne, chce być gwiazdą i dla tego gwiazdki będą jej szczęśliwym symbolem. Ma dość oryginalny styl, ubiera się w swetry, spódnice w kratę, w jednym odcinku wyznała, że swoje ubrania kupuje w sklepach dla dzieci. Jej marzeniem jest występować na Broadwayu. Jest osobą bardzo ambitną, można nawet powiedzieć, że najambitniejszą z całego serialu. Jest żydówką. Tak jak inni z chóru, była wyśmiewana i nie była zbytnio popularna w szkole. Na początku nienawidziła się z Quinn, bo ta była dziewczyną Finna, a Rachel się w nim zakochała. Gdy jednak Rachel wyznała Finnowi, że on nie jest ojcem dziecka Quinn, ta nie miała jej tego za złe, a nawet jej za to podziękowała.

Cytaty Rachel:

“... bycie częścią czegoś wyjątkowego czyni Cię wyjątkowym, prawda?”“Możecie się śmiać, że za każdym razem po swoim imieniu przylepiam złotą gwiazdkę. Ale to jest metafora. A metafory są ważne. Moje złote gwiazdki są metaforą. Będę gwiazdą.”“W dzisiejszych czasach bycie anonimowym jest gorsze od bycia biednym. Sława jest teraz najważniejsza. A to czego się nauczyłam to, to że nikt Ci jej nie poda na srebrnej tacy.”(Zabawne) dialogi z Rachel:
"Rachel - na pewno coś jest na rzeczy
Quinn - nie zdradzam Finna z Samem!
Santana - to wina Sama.... I Rachel!
Rachel - a co ja zrobiłam!?
Santana - nie wiem, ale coś na pewno!"

“Rachel- " Powiedziałeś Kurtowi o tym że spałeś z Santaną?!”


Finn" Nie..."
Mercedes" To chyba byłam ja."
Rachel" skąd o tym wiedziałaś!"
Mercedes" od Quinn."
Quinn" Tak, ode mnie, a ja się dowiedziałam od Brittany lub Pucka"
Puck" Tak, to ja jej o tym powiedziałem"
Rachel" wszyscy o tym wiedzieliście tylko nie ja!"
Santana" to dlatego, że wszyscy wiedzą, że jesteś największą plotkarą i tylko udajemy że Cię lubimy" :)"

Rachel " Zgubiłeś się ?!"
Quinn" Jesteś nierządnicą babilońską "
Puck" dowiedziałem się ze za klip erotyczny mogliby mnie przymknąć sięgnąłem dna i przychodzę się naprostować"

“Rachel - tatusiowie zostawili mnie samą, bo jestem odpowiedzialna”


Puck - nie, zostawili cię samą, dlatego że jesteś nudziarą"

"Quinn - w takim układzie jestem twoją przykrywką..
Rachel - co, mamy wystawić duet Kena i Barbie?!
Quinn -  kiedyś byłaś tylko mało sympatyczna, ale teraz mam ochotę Tobie przyłożyć za każdym razem gdy się odzywasz”"

“Santana do Rachel - Hej , powiedział tobie ktoś że ubierasz się jak jedna z dziewcząt z „ To Catch a Predator”?”"Santana - Gratulacje Rachel, zazwyczaj ubierasz się jak z fantazji japońskiego biznesmena z bardzo ciemnym specyficznym fetyszem, ale twój dzisiejszy wygląd mi się podoba"

"Rachel: Santana, to nie o to chodzi.
Santana: Przestań udawać, że wszystko jest w porządku i zacznij dzielić się swoim bólem, spójrz, zacięłaś się na swojej wielkiej audycji, wiem to, przykro mi, ale to się stało i rozumiem,  że jesteś wkurzona na wszechświat, ale ten wieczór mamy spędzić razem, w zasadzie po prostu nie jesteś w nastroju do tańca, a to jest być może najbardziej małostkowa rzecz jaką zrobiłaś... życzę dobrej zabawy na twojej "Jestem ofiarą" imprezie, graj jakbyś nie była trochę samolubną, egocentryczną, lamerską "chciałabym wszystko" divą z piekła, w przeciwieństwie do ciebie ja idę na bal z moimi przyjaciółmi"

A wy lubicie Rachel? :)

Rachel-Berry-rachel-berry-27133410-500-281.jpg


tumblr_mb2506dLHy1r3qj73o1_r2_500.gif

Nie możesz dodać komentarza.